Bize Ulaşın: 0533 267 48 79
ÜRÜNLER
Ürünler
Alt Kategoriler
Tüm Markalar
 1. (233)3D DUVAR KAĞIDI
 2. (52)ARMANİ
 3. (8)As Creation
 4. (36)BLUFF
 5. (136)DEKOR
 6. (32)İTHAL DUVAR KAĞIDI
 7. (40)JET SETTER
 8. (35)KIDS DREAM
 9. (30)NATUREL DESIGN
 10. (13)PRIMA İTALIANA
 11. (23)PROJECT PLUS
 12. (22)ROLL'N STONE
 13. (14)VALENTIN YUDASHKİN
 14. Tüm Markalar için TIKLAYIN
Fırsat Ürünleri
 • Geri

Duvar Kağıdı Ekonomik midir?

          
 
- Duvar kağıtları, duvar dekorasyonu için diğer dekorasyon malzemeleriyle kıyaslandığında en ekonomik üründür.
 
 
- Duvar kağıtlarının metrekare fiyatları, diğer dekorasyon malzemelerinin metrekare fiyatlarından daha düşüktür. Uygulama maliyetlerini de hesapladığımızda, duvar kağıtlarının metrekare başına uygulama maliyeti diğer dekorasyon malzemelerinin yarısından dahi azdır. Eğer ki, bakım, onarım ve temizlik maliyetlerini de hesaba katarsak, duvar kağıtları diğer duvar dekorasyon malzemelerinden çok daha düşük fiyatlara mal olmaktadır.
 
 
- Duvar kağıtlarının bir diğer ekonomik avantajı da değişim maliyetinin çok düşük olmasıdır. Uygulamış olduğunuz duvar kağıtlarının duvardan sökülmesi ılık bir su yardımıyla nerdeyse sıfır maliyetle sağlanmaktadır. Ayrıca duvarınızda herhangi bir ekstra onarım maliyeti de çıkarmaz.
 
 
- Duvar kağıtlarının kullanım ömrü ortalama 10 senedir. Uzun ömürlü dekorasyon malzemesi olması sebebiyle de, duvar kağıdı ekonomikliğini bir kez daha ispatlamaktadır.
 
 
- Gerek satın alma, gerek uygulama, gerekse kullanım ve değişim olmak üzere yukarda yazılan tüm unsurları göz önünde bulundurduğumuzda, Duvar Kağıtlarının duvar dekore etmek için tartışmasız en ekonomik ürün olduğunu görmüş oluyoruz.