Bize Ulaşın: 0533 267 48 79
ÜRÜNLER
Ürünler
Alt Kategoriler
Tüm Markalar
 1. (233)3D DUVAR KAĞIDI
 2. (52)ARMANİ
 3. (8)As Creation
 4. (36)BLUFF
 5. (136)DEKOR
 6. (32)İTHAL DUVAR KAĞIDI
 7. (40)JET SETTER
 8. (35)KIDS DREAM
 9. (30)NATUREL DESIGN
 10. (13)PRIMA İTALIANA
 11. (23)PROJECT PLUS
 12. (22)ROLL'N STONE
 13. (14)VALENTIN YUDASHKİN
 14. Tüm Markalar için TIKLAYIN
Fırsat Ürünleri
 • Geri

Garanti Ve Iade

Garanti ve Iade
 
Garanti
 
Siparis verilen ürünlerin isimleri Kredi Karti ekstresinde geçmemektedir. Kredi Karti ekstrenizde, yapmis oldugunuz alisverislerin açiklamasi Akkale Yapi olarak gözükmektedir.
 
Ürünler Kapali ambalajda disaridan belli olmayacak sekilde gönderilmektedir.
 
Kredi Kartiniz 256bit Sifreleme metodu Ile Isleme alinir, kart numaralariniz kesinlikle bu sistemde tutulamaz.
 
Bu sitede (www.tasdesenliduvarkagidi.com) derlenen kullanicilara ait bilgiler (e-posta, isim, soyad, dogum tarihi, fatura adresi, teslimat adresi vs.) hicbir sekilde Üçüncü sahilarla paylasilmayacaktir.
 
E-posta adresiniz hicbir sekilde gösterilmeyecek baska kuruluslara dagitilmayacaktir, e-posta ile pazarlama yapmak amaciyla kullanilmayacaktir.Girdiginiz Üyelik Bilgileri, Kisisel Bilgiler, diger Üyelerle VEYA Üçüncü sahislarla paylasilmayacaktir.

 

 Iade Kosullari
 

 
1. Ürün teslim Alindigi gün Iade çikartilmalidir.
 
2. Ter kokusu, ruj lekesi, parfüm kokusu, yikanmis Ürünler, paketi Açilmis Ürünler, hijyen açisindan , bozulma, kirilma, tahrip, yirtilma vesaire durumlarda da IADE kabul edilmez.
 
3. Ürünlerin gerçek renkleri renk tonlari bilgisayar ortaminda farkliliklar göstermektedir, bu sebeplerden dolayi ürün kusurlu veya ayipli mal Olarak sayilamaz, Firmamiz bu sebeplerden dolayi SORUMLULUK kabul etmemektedir. 
 
4. Siparis esnasinda ürünün katalog kodunu belirtmeniz Gerekmektedir.
 
5. ekodekor@hotmail.com adresine IADE islemleriniz ile ilgili e-posta gönderebilirsiniz.
 
6. Iade isleminde ürün ile birlikte ürün faturasinin bütün nüshalari Siparis NUMARASI, Siparis Adi Soyadi / iptal IADE Nedenini içeren bir dilekçe ile tarafimiza IADE talebinde bulunabilirsiniz.
 
7. Bildirim yapilmadan IADE gelen Ürün Kabul edilmez, Öncelikle tarafimiza bildirim yapilmalidir. Hatali ürün, yanlis ürünlerde hicbir kargo ücreti ödemeden PTT kargo ile Karsi ödemeli yollayabilirsiniz.
 
8. Ürün iadelerinde kargo gönderimlerini karsilayarak gönderim yapmaniz gerekmektedir. Ödemesi yapilmamis gönderiler firmamiz tarafindan kabul edilmemektedir. Ürün iadesi yapilmadan bedel iadesi yapilmamaktadir. 
Kredi KARTINA Yapilan iadelerin Kredi Karti hesaplarina yansima süresi, ilgili bankanin tasarrufundadir. Kredi Karti ile alinan ürünlerde saticilar, banka ile yapmis oldugu sözlesme geregi aliciya banka iadesi yapamaz.