Bize Ulaşın: 0533 267 48 79
ÜRÜNLER
Ürünler
Alt Kategoriler
Tüm Markalar
 1. (233)3D DUVAR KAĞIDI
 2. (52)ARMANİ
 3. (8)As Creation
 4. (36)BLUFF
 5. (136)DEKOR
 6. (32)İTHAL DUVAR KAĞIDI
 7. (40)JET SETTER
 8. (35)KIDS DREAM
 9. (30)NATUREL DESIGN
 10. (13)PRIMA İTALIANA
 11. (23)PROJECT PLUS
 12. (22)ROLL'N STONE
 13. (14)VALENTIN YUDASHKİN
 14. Tüm Markalar için TIKLAYIN
Fırsat Ürünleri
 • Geri

Garanti Ve Iade

Garanti ve İade
 
Garanti
 
Sipariş verilen ürünlerin isimleri Kredi Kartı ekstresinde geçmemektedir. Kredi Kartı ekstrenizde, yapmış olduğunuz alışverişlerin açıklaması Akkale Yapı olarak gözükmektedir.
 
Ürünler Kapalı ambalajda dışarıdan belli olmayacak şekilde gönderilmektedir.
 
Kredi Kartınız 256bit Şifreleme metodu Ile İşleme alınır, kart numaralarınız kesinlikle bu sistemde tutulamaz.
 
Bu sitede (www.tasdesenliduvarkagidi.com) derlenen kullanıcılara ait bilgiler (e-posta, isim, soyad, doğum tarihi, fatura adresi, teslimat adresi vs.) hicbir sekilde Üçüncü şahılarla paylaşılmayacaktır.
 
E-posta adresiniz hicbir şekilde gösterilmeyecek başka kuruluşlara dağıtılmayacaktır, e-posta ile pazarlama yapmak amacıyla kullanılmayacaktır.Girdiğiniz Üyelik Bilgileri, Kişisel Bilgiler, diğer Üyelerle VEYA Üçüncü şahıslarla paylaşılmayacaktır.

 

 İade Koşulları
 

 
1. Ürün teslim Alındığı gün İade çıkartılmalıdır.
 
2. Ter kokusu, ruj lekesi, parfüm kokusu, yıkanmış Ürünler, paketi Açılmış Ürünler, hijyen açısından , bozulma, kırılma, tahrip, yırtılma vesaire durumlarda da İADE kabul edilmez.
 
3. Ürünlerin gerçek renkleri renk tonları bilgisayar ortamında farklılıklar göstermektedir, bu sebeplerden dolayı ürün kusurlu veya ayıplı mal Olarak sayılamaz, Firmamız bu sebeplerden dolayı SORUMLULUK kabul etmemektedir. 
 
4. Sipariş esnasinda ürünün katalog kodunu belirtmeniz Gerekmektedir.
 
5. ekodekor@hotmail.com adresine İADE işlemleriniz ile ilgili e-posta gönderebilirsiniz.
 
6. İade işleminde ürün ile birlikte ürün faturasının bütün nüshaları Sipariş NUMARASI, Sipariş Adı Soyadı / iptal İADE Nedenini içeren bir dilekçe ile tarafımıza İADE talebinde bulunabilirsiniz.
 
7. Bildirim yapılmadan İADE gelen Ürün Kabul edilmez, Öncelikle tarafımıza bildirim yapılmalıdır. Hatalı ürün, yanlış ürünlerde hicbir kargo ücreti ödemeden PTT kargo ile Karşı ödemeli yollayabilirsiniz.
 
8. Ürün iadelerinde kargo gönderimlerini karşılayarak gönderim yapmanız gerekmektedir. Ödemesi yapılmamış gönderiler firmamız tarafindan kabul edilmemektedir. Ürün iadesi yapılmadan bedel iadesi yapılmamaktadır. 
Kredi KARTINA Yapılan iadelerin Kredi Kartı hesaplarına yansıma süresi, ilgili bankanın tasarrufundadır. Kredi Kartı ile alınan ürünlerde satıcılar, banka ile yapmış olduğu sözleşme gereği alıcıya banka iadesi yapamaz.